• 14. - 20. január

domáca úloha
      slovenský jazyk a literatúra
      :
      Domáca úloha z 15. jan 2019: pre chýbajúcich: požičať si od spolužiakov poznámky k tematickému celku Podstatné mená: prepísať do zošita: definíciu, delenie, gramatické kategórie. Vypracovať v pracovnom zošite cvičenia k podstatným menám. Budúci týždeň bude previerka vedomostí z podstatných mien- známka je potrebná k polročnej klasifikácii.
    • II.OA
      domáca úloha
      slovenský jazyk a literatúra
      :
      Pre chýbajúcich: do zošita prepísať poznámky zo zelenej učebnice, podnadpis Pomnožné podstatné mená (str. 39-40 - zapamätajte si). V stredu 16.01. píšeme diktát č.2, chýbajúci si ho dopíšu, zároveň dostanú aj pracovný list k podstatným menám (môžu ho prevziať aj súrodenci). Pripravujeme sa na písomku z podstatných mien na budúci týždeň. Známka je potrebná ku klasifikácii.
    • Štv17. 01.
    • Pia18. 01.
    • II.OA 1. Skupina
      Veľká písomka