• Kam po strednej

• Milí študenti!

rada by som Vás informovala, že vyšlo nové číslo časopisu Kam po strednej.

Nové vydanie obsahuje až 36 strán s informáciami

• o štúdiu na VŠ, predstavením fakúlt a univerzít
            • postup ako správne vybrať VŠ
            • pozvánku na celoslovenské virtuálne dni otvorených dverí
            • ponuky práce pre študentov, ktorí ďalej študovať

Na podstránke https://www.narodnekariernecentrum.sk/casopis je umiestnená online verzia časopisu, kde si študenti môžu prelistovať celé aktuálne číslo na mobile, či desktope.

Mgr.A.Domonkošová -VP

• Beseda s vojakmi z Akadémie ozbrojených síl

• Dňa 1.10.2021 sa naši štvrtáci zúčastnili besedy s vojakmi z Akadémie ozbrojených síl v Liptovskom Mikuláši. Vojaci prezentovali možnosti štúdia na tejto akadémii a priblížili našim žiakom život  vysokoškoláka – vojaka a to nie len v školských laviciach, ale aj na bojovom výcviku v teréne. Ich návšteva nás potešila o to viac, že obaja vojaci – Patrik Tomlein aj Jakub Škvarek sú absolventi našej školy.

Mgr. A. Domonkošová - VP

• ŠK Olympia - vodné pólo

• Po troch tituloch Zimných majsteriek Slovenska v kategórii juniorky a jednom v kategórii žiačky si náš klub ŠK Olympia pripisuje aj posledné chýbajúce mládežnícke zlato.

Výsledky:

ŠK Olympia : Piešťany     13 : 4     góly: T. Dubná 4, N. Petty 2, D. Misiura 1.

ŠK Olympia: PVK Vrútky 15 : 5    góly: T. Dubná 4, D. Misiura 1

ŠK OLYMPIA: ŠKP Košice 18 : 8   góly: T. Dubná a D. Misiura po 6, N. Petty 2.