• Školský športový klub - OLYMPIA

Podporte nás 2% z vašej dane

Vážení rodičia, priatelia školy, priaznivci športu !

Obraciame sa na vás s prosbou o poukázanie  2% z Vašej dane z príjmov za rok 2015 Športovému klubu Olympia -SŠŠ.

Príjemca: Športový klub Olympia - SŠŠ Trieda SNP 104 v Košiciach v zmysle zákona č. 596/2003 Z.z. o dani z príjmov  v ďalšom znení. Získané finančné prostriedky použijeme na skvalitnenie vzdelávania a športových podmienok našich žiakov . V roku 2012 sme z takto získaných finančných prostriedkov organizovali športové súťaže, odmeny vynikajúcim žiakom za výborné športové výsledky, ktoré dosiahli na juniorských OH, MS, ME a iných vrcholných športových podujatiach a materiálnu podporu športov.

Údaje o prijímateľovi, ktorí sa vyplňujú vo Vyhlásení/ v daňovom priznaní/

Tlačivo na stiahnutie:   Vyhlásenie_o_poukázaní_2perc._podielu_zapl.dane_z_príjmu_FO.pdf

IČO: 31312985, DIČ: 2021655449

Právna forma: Občianske združenie