• ...

        • Konzultačné hodiny pedagogických zamestnancov v šk. roku 2018/2019

           

          Stredná športová škola, Tr. SNP 104, Košice

           

          Konzultačné hodiny pedagogických zamestnancov v šk. roku 2018/2019 – 2.polrok

           

          P.č.

          Meno

          Priezvisko

          Deň

          VH

          Od - do

          Deň

          VH

          Od - do

          Miestnosť

          1

          Ľudmila

          Burdzová

          utorok

          4

          9,55 – 10,40

          štvrtok

          6

          11,45 – 12,30

          0 116 –KCJ

          2

          Jaroslava

          Cvoreňová

          utorok

          3

          8,55 – 9,35

          štvrtok

          8

          13,50 – 14,30

          B 208

          3

          Andrea

          Domonkošová

          pondelok

          5

          10,50 – 11,35

          utorok

          8

          13,50 – 14,30

          B 211

          4

          Lenka

          Dušičková

          pondelok

          5

          10,50 – 11,35

          piatok

          3

          8,55 – 9,35

          B 108

          5

          Silvia

          Dzurovčinová

          streda

          7

          13,00 – 13,40

          streda

          8

          13,50 – 14,30

          B18 – prízemie

          6

          Ivica

          Ficeriová

          utorok

          2

          7,55 – 8,40

          piatok

          5

          10,50 – 11,35

          B 108

          7

          Mária

          Gordiaková

          streda

          9

          14,35 – 15,15

          štvrtok

          7

          13,00 – 13,40

          A 112

          8

          Beáta

          Haboráková

          pondelok

          10

          15,20 – 16,00

          streda

          10

          15,20 – 16,00

          B 306

          9

          Jaroslava

          Huppertová

          utorok

          6

          11,45 – 12,30

          štvrtok

          8

          13,50 – 14,30

          0 116 – KCJ

          10

          Gabriela

          Jašková

          utorok

          7

          13,00 – 13,40

          utorok

          8

          13,50 – 14,30

          B17 – prízemie

          11

          Erika

          Kövaryová

          pondelok

          8

          13,50 – 14,30

          pondelok

          9

          14,35 – 15,15

          A 216

          12

          Jana

          Krasnayová

          streda

          5

          10,50 – 11,35

          piatok

          3

          8,55 – 9,35

          A 210

          13

          Iveta

          Lévaiová

          pondelok

          9

          14,35 – 15,15

          piatok

          3

          8,55 – 9,35

          A 216

          14

          Danka

          Matejková

          pondelok

          9

          14,35 – 15,15

          streda

          10

          15,20 – 16,00

          A 115

          15

          Martina

          Múčiková

          pondelok

          9

          14,35 – 15,15

          pondelok

          10

          15,20 – 16,00

          A 109

          16

          Marcel

          Nemec

          utorok

          3

          8,55 – 9,35

          utorok

          4

          9,55 – 10,40

          Zborovňa trénerov

          17

          Eva

          Paulišincová

          utorok

          6

          11,45 – 12,30

          štvrtok

          2

          7,55 – 8,40

          A 210

          18

          Alena

          Rapavá

          streda

          3

          8,55 – 9,35

          štvrtok

          3

          8,55 – 9,35

          A 213

          19

          Zuzana

          Roskoványiová

           

           

           

           

           

           

          A 213

          20

          Blanka

          Rozložníková

          pondelok

          6

          11,45 – 12,30

          štvrtok

          9

          14,35 – 15,15

          A 115

          21

          Karol

          Smetana

          utorok

          4

          9,55 – 10,40

          štvrtok

          5

          10,50 – 11,35

          B 208

          22

          Stanislav

          Sušinka

          pondelok

          5

          10,50 – 11,35

          utorok

          6

          11,45 – 12,30

          B 207

          23

          Ľubica

          Svitanová

          utorok

          9

          14,35 – 15,15

          utorok

          10

          15,20 – 16,00

          A 109

          24

          Yvetta

          Šimčíková

          štvrtok

          4

          9,55 – 10,40

          piatok

          7

          13,00 – 13,40

          B 310

          25

          Jolana

          Tóthová

          streda

          10

          15,20 – 16,00

          štvrtok

          5

          10,50 – 11,35

          B 305

          26

          Edita

          Valentová

          pondelok

          9

          14,35 – 15,15

          pondelok

          10

          15,20 – 16,00

          06 – prízemie

           

          Spracovala: PhDr.G.Jašková, CSc.                                           Schválila: PaedDr. Tatiana Švecová                               

          zástupkyňa riaditeľky školy                                                                      riaditeľka školy

          V Košiciach, 04.02.2019