• Ubytovanie pre žiakov

--------------------------------------------------------

Rozhodnutie_riaditeľky školy

Oznam - rodičom- (predpis_od_1.1.24)

Ž i a d o s Ť

o prijatie do ŠKOLSKÉHO INTERNÁTU

na školský rok 2023/2024

Žiaci nastupujúci do 1. ročníka stredných škôl

- zasielajú žiadosti o prijatie do ŠI spolu so zápisným lístkom potvrdeným strednou školou až po ich prijatí na strednú školu.

Starší žiaci, ktorí sú ubytovaní v ŠI v školskom roku 2022/2023

- žiadosti o prijatie do ŠI zasielajú do 31.05.2023.

Uvedené dokumenty doneste osobne, alebo zasielajte poštou na adresu školy.

Dokumenty potrebné k prijímaciemu konaniu nájdete na uvedenom linku:

Kontaktné osoby pre poskytovanie informácií pre rodičov a žiakov ubytovaných v školskom internáte:

PaedDr. Tatiana ŠVECOVÁ – riaditeľka školy

e-mail: tatiana.svecova@ssske.sk                mobil: 0917 622 140

Mgr. Ľubica SOTÁKOVÁ - zástupca riaditeľky pre výchovu mimo vyučovanie

e-mail: l.sotakova@ssske.sk                 mobil: 0917 622 141

Prijímanie žiakov je na základe rozhodnutia riaditeľky školy v súlade s Usmernením  zriaďovateľa zo dňa 1.marca 2014 " Usmernenie_zriadovateľa.pdf " a Kritérií k prijímaniu žiakov do ŠI "Kritéria_pre prijatie žiakov do ŠI.pdf ".  Podmienkou nástupu do ŠI je odovzdanie všetkých vyplnených požadovaných tlačív, preukázanie uhradenia poplatku za ubytovanie, stravovanie a Fondu finančnej zábezpeky. Mesačný príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s ubytovaním v ŠI je vo výške:

• štandardná izba 40€
          • žiaci ktorí sú v ŠI ubytovaní celoročne 50€

(na  základe )

Poplatok je potrebné uhradiť do 15. dňa predchádzajúceho mesiaca na číslo účtu - IBAN:

SK66 8180 0000 0070 0019 0133

Žiaci sú ubytovaní v školskom internáte od nedele od 15.00 hod. do piatku do 15.00 hod. Žiaci, ktorí z dôvodu športovej prípravy alebo bydliska mimo územia SR majú povolený pobyt v ŠI celoročne sa môžu zdržiavať v ŠI počas celého školského roka okrem sviatkov a prázdnin (jesenné, vianočné, polročné, jarné, veľkonočné, letné, chrípkové, mimoriadne).

Dokumenty povinné pri nástupe žiaka do ŠI (na stiahnutie):

Dokumenty povinné pri nástupe zahraničného žiaka do ŠI (na stiahnutie):

Dokumenty povinné pri ukončení pobytu žiaka v ŠI (na stiahnutie)