• ...

        • Stredná športová škola, Tr. SNP 104, Košice

           

          Konzultačné hodiny pedagogických zamestnancov – učiteľov v šk. roku 2019/2020 – II.polrok

           

          P.č.

          Meno

          Priezvisko

          Deň

          VH

          Od – do

          Deň

          VH

          Od - do

          Miestnosť

          1

          Ľudmila

          Burdzová

          pondelok

          4.

          9,55 – 10,40

          štvrtok

          5.

          10,50 – 11,35

          0 116

          2

          Jaroslava

          Cvoreňová

          štvrtok

          4.

          9,55 – 10,40

          štvrtok

          6.

          11,45 – 12,30

          B 208

          3

          Andrea

          Domonkošová

          pondelok

          6.

          11,45 – 12,30

          utorok

          7.

          13,00 – 13,40

          B 211

          4

          Lenka

          Dušičková

          utorok

          6.

          11,45 – 12,30

          streda

          2.

          7,55 – 8,40

          B 108

          5

          Silvia

          Dzurovčinová

          utorok

          2.

          7,55 – 8,40

          utorok

          3.

          8,55 – 9,35

          B18

          6

          Ivica

          Ficeriová

          pondelok

          7.

          13,00 – 13,40

          utorok

          8.

          13,50 – 14,30

          B 108

          7

          Mária

          Gordiaková

          streda

          6.

          11,45 – 12,30

          štvrtok

          5.

          10,50 – 11,35

          A 112

          8

          Jaroslava

          Huppertová

          utorok

          4

          9,55 – 10,40

          štvrtok

          6.

          11,45 – 12,30

          0 116

          9

          Marián

          Jaklovský

          utorok

          9.

          14,35 – 15,15

           

           

           

          B 108

          10

          Gabriela

          Jašková

          utorok

          2

          7,55 – 8,40

          utorok

          3.

          8,55 – 9,35

          B 17

          11

          Milan

          Lalkovič

          utorok

          7.

          13,00 – 13,40

          utorok

          8.

          13,50 – 14,30

          73 /31

          12

          Erika

          Kövaryová

          streda

          10.

          15,20 – 16,00

          štvrtok

          3.

          8,55 – 9,35

          A 216

          13

          Jana

          Krasnayová

          štvrtok

          3.

          8,55 – 9,35

          piatok

          6.

          11,45 – 12,30

          A 210

          14

          Iveta

          Lévaiová

          streda

          9.

          14,35 – 15,15

          piatok

          3.

          8,55 – 9,35

          A 216

          15

          Martina

          Múčiková

          utorok

          3.

          8,55 – 9,35

          štvrtok

          3.

          8,55 – 9,35

          A 109

          16

          Marcel

          Nemec

          pondelok

          7.

          13,00 – 13,40

          štvrtok

          8.

          13,50 – 14,30

          B 108

          17

          Eva

          Paulišincová

          pondelok

          3.

          8,55 – 9,35

          utorok

          6.

          11,45 – 12,30

          A 210

          18

          Alena

          Rapavá

          štvrtok

          2.

          7,55 – 8,40

          štvrtok

          3.

          8,55 – 9,35

          A 213

          19

          Blanka

          Rozložníková

          streda

          7.

          13,00 – 13,40

          štvrtok

          7.

          13,00 – 13,40

          A 115

          20

          Karol

          Smetana

          utorok

          4.

          9,55 – 10,40

          štvrtok

          2.

          7,55 – 8,40

          B 208

          21

          Stanislav

          Sušinka

          utorok

          7.

          13,00 – 13,40

          streda

          6.

          11,45 – 12,30

          B 207

          22

          Ľubica

          Svitanová

          streda

          1.

          7,00 – 7,45

          štvrtok

          6.

          11,45 – 12,30

          A 109

          23

          Tatiana

          Švecová

          utorok

          7.

          13,00 – 13,40

           

           

           

          B 15/1

          24

          Jolana

          Tóthová

          pondelok

          5.

          10,50 – 11,35

          piatok

          3.

          8,55 – 9,35

          B 305

          25

          Edita

          Valentová

          pondelok

          7.

          13,00 – 13,40

          pondelok

          8.

          13,50 – 14,30

          0 116

          26

          Martin

          Varchol

          pondelok

          7.

          13,00 – 13,40

          pondelok

          8.

          13,50 – 14,30

          B 310

          27

          Dana

          Velďáková

          pondelok

          6.

          11,45 – 12,30

           

           

           

          0 116

           

           

           

          Spracovala: PhDr.G.Jašková, CSc.                                                           Schválila: PaedDr. Tatiana Švecová                              

                                zástupkyňa riaditeľky školy                                                                            riaditeľka školy

           

          V Košiciach, 31.01.2020