• Základné informácie o ŠI

• Školský internát - dôležitý oznam!

Oznam o uzatvorení ŠI počas veľkonočných prázdnin.

Dôležitý oznam pre žiakov ubytovaných v školskom internáte a pre rodičov týchto žiakov!

Školský internát - dôležitý oznam

Školský internát Strednej športovej školy Trieda SNP 104 Košice je školským zariadením s kapacitou 240 lôžok. Ubytovanie zabezpečuje pre žiakov stredných škôl – chlapcov aj dievčatá.

Žiaci sú ubytovaní v 8-poschodovej budove s výhľadom na mesto Košice. Ubytovanie je zabezpečené v bunkách. Každá bunka má jednu dvojposteľovú izbu a jednu trojposteľovú izbu, chodbu a sociálne zariadenie. Izby sú zariadené posteľami s úložným priestorom, písacím stolom, stoličkami, knihovničkou a zásuvkou skrinkou, vstavanými skriňami a vešiakovou stenou. Na chodbe každého poschodia sa nachádza spoločenská miestnosť, čajová kuchynka a kancelária vychovávateľa.

Nadštandardné ubytovanie je poskytované v izbách na 5. poschodí (oddelenie dievčat), ktorého izby sú kompletne zrekonštruované.

Samoobslužná práčovňa a sušiareň

Dňa 09.05.2023 bola na prízemí budovy školy v miestnosti sušiarne zriadená samoobslužná práčovňa a sušiareň  pre účely používania žiakmi Školského internátu.

Bližšie informácie v priloženom letáku.   pranie_sušenie.pdf