• ...

V    ŠKOLSKOM    ROKU

2 0 2 2  /  2 0 2 3

Milí žiaci,

nový školský rok 2022/2023 sa začal a s ním prichádza aj ponuka zapojiť sa do činnosti záujmových krúžkov.  Pedagogickí zamestnanci školy pre vás pripravili bohatú ponuku  krúžkov a dúfame, že vás táto ponuka zaujme a niečo si z nej vyberiete.

Činnosť v krúžkoch je pre žiakov bezplatná, povinné je len odovzdať vzdelávací poukaz v škole najneskôr do  20. septembra 2022.

Tešíme sa na vás J.

Spoločensko - vedná oblasť

1. Duševný wellness                                        ( Žillová )
          2. Efektívna komunikácia                                ( Sotáková )