Maturity › Maturitné predmety žiakov v triede IV.B

Študent Predmet Úroveň
Jakub Balogáč slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
dejepis
občianska náuka
Teodor Justinián Bartko slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
občianska náuka
základy športovej prípravy
Ádám Bencsík slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
dejepis
občianska náuka
Patrik Bradáč slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
matematika
občianska náuka
Gabriel Briškár slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
občianska náuka
základy športovej prípravy
Gabriela Briškárová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
biológia
základy športovej prípravy
Timea Čatlošová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
základy športovej prípravy
Štefánia Čavisová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
základy športovej prípravy
Adam Fedorco slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
základy športovej prípravy
Richard Griglak slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
matematika
základy športovej prípravy
Michal Kocan slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
fyzika
matematika
Nina Kollárová slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB2
dejepis
základy športovej prípravy
Peter Kovač slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
základy športovej prípravy
Gabriel Labuda slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
biológia
základy športovej prípravy
Samuel Lorinc slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
matematika
občianska náuka
Róbert Macko slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
základy športovej prípravy
Ladislav Maruscsák slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
biológia
fyzika
Adam Monček slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
matematika
občianska náuka
Lukáš Neupauer slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
základy športovej prípravy
Róbert Polák slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
základy športovej prípravy
Matúš Rechtorovič slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
základy športovej prípravy
Peter Semanco slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
fyzika
základy športovej prípravy
Sofia Suchaničová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
občianska náuka
chémia
Jakub Škvarek slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
biológia
základy športovej prípravy
Filip Švec slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
občianska náuka
základy športovej prípravy
Rastislav Takáč slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
základy športovej prípravy
Patrik Tomlein slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
dejepis
matematika
Samuel Tóth slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
základy športovej prípravy
ruský jazykB2
Oliver Zahuranec slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
geografia
ruský jazykB2
Jozef Zboraj slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
dejepis
základy športovej prípravy

© aScAgenda 2020.0.1203 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 28.02.2020