• Bedminton

        • V školskom roku 2019/2020 trénuje na našej škole šesť hráčov bedmintonu

          Hráči sú členmi bedmintonových klubov KBC Košice a Lokomotíva Košice.

          Tréningový proces:

          Tréningový proces bedmintonistov prebieha v dvoch fázach. V dopoludňajších hodinách v priestoroch telocvične SŠŠ, kde máme k dispozícii 4 kurty a  posilňovňu. V popoludňajších hodinách prebieha tréning v domácich kluboch v priestoroch  telocvične  klubu KBC KE a to na ZŠ Janigovej 2.

          Súčasťou TP je aj  regenerácia, ktorú zabezpečuje jeden krát týždenne Stredná športová škola v školskom regeneračnom stredisku.  Hráči majú k dispozícii saunu, perličkový kúpeľ, masáže. 

          Rozvrh tréningov:

          Hráči sú rozdelení do tréningových skupín podľa výkonnosti:

           

           

          Dopoludnia

          Popoludní

          Po.

          voľno

          od 16:30  do 21:00  telocvičňa KBC Košice

          Ut.

          7:30 -9:30/ 10:00- 12:00

          od 16:30  do 21:00  telocvičňa KBC Košice

          St.

          7:30 -9:30/ 10:00- 12:00

          od 16:30  do 21:00  telocvičňa KBC Košice

          Št.

          7:30 -9:30/ 10:00- 12:00

          Regenerácia

          Pi.

          7:30 -9:30/ 10:00- 12:00

          voľno

           

           

           

          Naši bedmintonisti v školskom roku 2019 / 2020

           

          Peter Kováč IV. B

          Účastník ME do 17 rokov v Prahe

          M SR do 17 rokov  2.miesto 2016

          M SR do 19 rokov  3.miesto 2016

          M SR do 19 rokov 3 miesto 2018

          Majster SR SŠ 20172018

          Hráč Extraligy

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Michaela Telehaničová V. OA

          Juniorská reprezentantka SR

          Účastníčka ME do 15 rokov v Kazani 2017

          Účastníčka ME do 17 rokov v Poľsku 2019

          Slovak Junior 9.-16.miesto 2019

          Austrian International U 17 -2.miesto 2019

          M SR do 15 rokov 2x 3.miesto 2017

          M SR do 17 rokov 2 x 3.miesto 2017

          M SR do 17 rokov 2 x 2..miesto 2018

          M SR do 17 rokov 2.miesto a 3.miesto 2019

          1.miesto M SR ZŠ 2017, 2018 a 2019

          Hráčka Extraligy

           

           

           

           

           

           

           

          Matúš Poláček III. OA

          Účastník ME do 15 rokov Francúzsko 2020

          M SR U 11 3.miesto 2016

          M SR U 13 2.miesto 2017

          M SR U 13 2 x 2.miesto 2018

          M SR U 15 2 x 3.miesto 2019

          3.miesto M SR ZŠ 2018/2019

          1.miesto KK ZŠ 2019/2020

          Polish Youth 2.miesto 2018

          Adria Youth 3.miesto 2018

          Serbia Youth 3.miesto 2016

          Croatia International 2.a 3.miesto 2019

           

           

           

           

          Erik Hajdu  II. OA

          zaradený do talentovanej mládeže SR

          M SR do 13 rokov 2 x 3.miesto 2018

          M SR do 13 rokov 2. a 3.miesto 2019

          M SR do 15 rokov 2 x 9.miesto 2019

          Croatia International 2. a 3. miesto 2019

          Slovenia Youth 3.miesto 2019

          3.miesto M SR ZŠ 2018/2019

          1.miesto KK ZŠ 2019/2020

           

           

           

           

          Patrícia Francisková  II. A

          M SR do 15 rokov 2 x 9.miesto 2017

          M SR do 17 rokov  5.miesto 2019

           

           

           

           

           

           

           

          Naše najlepšie výsledky v školskom roku 2019 / 2020

          Zbierka medailí z Majstrovstiev Slovenska  2019

          Majstrovstvá SR do 17 rokov

          Miška Telehaničová – 2 miesto mix a 3. miesto dvojhra

          Patrícia Francisková – 9. miesto dvojhra, štvorhra a mix

          Majstrovstvá SR do 15 rokov

          Matúš Poláček – 3. miesto štvorhra, 3.miesto mix

          Majstrovstvá SR do 13 rokov

          Erik Hajdu – 2.miesto dvojhra, 3.miesto štvorhra

          Majstrovstvá SR do 19 rokov

          Peter Kováč – 2x 3. Miesto

          Miška Telehaničová – 9.miesto

          Majstrovstvá SR dospelých

          Peter Kováč – 9.miesto

           

          MEDZINÁRODNÉ ÚSPECHY

          MAJSTROVSTVÁ EURÓPY DO 17 ROKOV POĽSKO

          Miška Telehaničová – 33. miesto štvorhra

          MAJSTROVSTVÁ EURÓPY DO 15 ROKOV FRANCÚZSKO

          Matúš Poláček – 17. miesto štvorhra

          SLOVAK JUNIOR Trenčín

          Miška Telehaničová – 9.miesto

          AUSTRIAN International

          Miška Telehaničová -2. miesto mix

          SLOVENIA YOUTH U 13 - Erik Hajdu – 3.miesto             

          CROATIAN International

          Matúš Poláček – 2.miesto štvorhra, 3.miesto dvojhra

          Erik Hajdu – 2.miest štvorhra, 3.miesto dvojhra

               

          Krajské kolo SŠ 1.miesto Paťa a Miška

          ME do 17 rokov Praha Peter s trénerkou

          Krajské kolo ZŠ 1.miesto –Erik a Matúš

          ME U 15 Francúzsko

          Austrian International 2020 2.miesto Miška