• Predmetová komisia

        • Predmetová komisia Informatika a odborné predmety

          Zoznam predmetov v PK:

          Informatika, Aplikovaná informatika, Úvod do IT bezpečnosti a IT manažmentu, Data Science a Machine Learning I a II, Analýza a reporting dát,  Základy digitálnych technológií a digitálnych služieb, Riadenie digitálnych služieb, Digitálne služby, Komunikácia v digitálnej dobe (Digitálna komunikácia), Základy bezpečnosti v digitálnom veku, Odborná prax, Spracovanie a vizualizácia dát na úrovni databázového servera

          Zloženie komisie v školskom roku 2021/2022:

           

          Vedúca PK: RNDr. Martina Múčiková

          Členovia:

          Mgr. Andrea Domonkošová

          Ing. Renát Haluška

          Ing. Soňa Mertová

          RNDr. Stanislav Sušinka

          Ing. Peter Šuľaj 

           

          Učebne:

          1.poschodie: B110/INF1 

          2. poschodie: B206/INF2

          2. poschodie: B211/INF3  

           

           

          Časová dotácia (týždenne) – športové gymnázium - informatika:

           

          Trieda

          Počet hodín

          IV.OA

          1

          V.OA

          1

          VI.OA

          1

          VII.OA

          2

          VIII.OA – voliteľný

          4

          I.AG, BG

          1

          II.AG, BG

          1

          III.AG, BG

          2

          IV.A, B – voliteľný

          4

           

          Časová dotácia (týždenne) – digitálne služby v športe:

          Predmet

          1. roč.

          2. roč.

          3. roč.

          4. roč.

          základy digitálnych technológií a digitálnych služieb

          2

           

           

           

          riadenie digitálnych služieb

           

          2

          3

          3

          digitálne služby

           

          2

          1

           

          základy bezpečnosti v digitálnom veku

           

           

          2

          1

          komunikácia v digitálnej dobe / digitálna komunikácia

          1

          1

          1

          2

          aplikovaná informatika

          2

          2

          2

          3

          Odborná prax

          3

          3

          3

          3


          Časová dotácia (týždenne) – spracovanie dát v športe

          Predmet

          1. roč.

          2. roč.

          3. roč.

          4. roč.

          analýza a reporting dát

          2

          2

          2

          2

          spracovanie a vizualizácia dát na úrovni databázového servera

           

          2

          2

          2

          úvod do IT bezpečnosti a IT manažmentu

          2

          2

          2

          2

          Data Science a Machine Learning II

           

          1

          1

          1

          aplikovaná informatika

          3

          2

          2

          2

          spracovanie dát na úrovni databázového servera

           

           

          2

          2

          Data Science a Machine Learning I

          1

           

           

           

          odborná prax

          3

          3

          3

          3

           

          Výsledné priemery jednotlivých tried za školský rok 2020/21:

            

          Klasifikácia tried za 1.polrok 2020/2021 

           

          informatika

          aplikovaná informatika

          odborná prax

          základy digitálnych technológií a digitálnych služieb

          analýza a reporting dát

          data science a machine learning

          úvod do IT bezpečnosti a IT manažmentu

          I.AG

          1,71

           

           

           

           

           

           

          I.BG

          1,56

           

           

           

           

           

           

          I.AM

           

          2,18

           

           

           

           

           

          I.AD

           

          2,38

          1,5

          1,38

           

           

           

          I.AS

           

          2,47

          1,24

           

          2

          1,94

          1,53

          II.AG

          2,1

           

           

           

           

           

           

          II.BG

          2,05

           

           

           

           

           

           

          II.AM

           

          2,65

           

           

           

           

           

          III.A

          2

           

           

           

           

           

           

          III.B

          2,11

           

           

           

           

           

           

          III.OA

          1,58

           

           

           

           

           

           

          IV.OA

          1,96

           

           

           

           

           

           

          V.OA

          2,39

           

           

           

           

           

           

          VI.OA

          2,33

           

           

           

           

           

           

          VII.OA

          2,18

           

           

           

           

           

           

          Spolu

          2

          2,42

          1,37

          1,38

          2

          1,94

          1,53

           

          Klasifikácia tried za 2.polrok 2020/2021

           

          informatika

          aplikovaná informatika

          odborná prax

          základy digitálnych technológií a digitálnych služieb

          analýza a reporting dát

          data science a machine learning

          úvod do IT bezpečnosti a IT manažmentu

          I.AG

          2,18

           

           

           

           

           

           

          I.BG

          2,06

           

           

           

           

           

           

          I.AM

           

          1,41

           

           

           

           

           

          I.AD

           

          2,63

          1,5

          1,81

           

           

           

          I.AS

           

          1,73

          1,4

           

          1,8

          2,27

          1,27

          II.AG

          2

           

           

           

           

           

           

          II.BG

          1,65

           

           

           

           

           

           

          II.AM

           

          2,82

           

           

           

           

           

          III.A

          2,12

           

           

           

           

           

           

          III.B

          1,94

           

           

           

           

           

           

          III.OA

          1,58

           

           

           

           

           

           

          IV.OA

          1,82

           

           

           

           

           

           

          V.OA

          2,33

           

           

           

           

           

           

          VI.OA

          2,42

           

           

           

           

           

           

          VII.OA

          2,29

           

           

           

           

           

           

          Spolu

          2,04

          2,15

          1,45

          1,81

          1,8

          2,27

          1,27