Vyjadrujeme úprimné poďakovanie za podporu a spoluprácu pri príprave a realizácii slávnostnej akadémie pri príležitosti 40. výročia Strednej športovej školy v Košiciach. Nadšenie, precíznosť a zodpovednosť boli základnými atribútmi pri prezentácii vystúpení jednotlivých účinkujúcich.
Vďaka profesionálnemu prístupu všetkých zúčastnených – účinkujúcich, technických pracovníkov, ich manažérov, vedúcich klubov a firiem – si pozvaní hostia odniesli nezabudnuteľný zážitok.
Vysoko si ceníme finančnú i materiálnu podporu rodičov i priateľov školy, ktorou prispeli k zvýšeniu
atraktivity osláv.
Účinkujúci:
01. Viliam Holenda I.BG
02. Ľuboslava Olejníková III.BG
03. Sofia Šilingová V.OA
04. Mia Bubláková I.AM
05. Športový klub Gymnastik Košice pod vedením Eda Marčáka
06. Karate klub Kretovič a Union Košice
07. Adela Kantoráková III.AG
08. Vanesa Bandurová VII.OA
09. Adrián Korečko VI.OA
10. Matúš Fabián VI.OA
11. Klub Fusion fitness Košice zverenkýň aj Klaudie Kinskej
12. Andrej Jekimov - III.AD – oddiel Veterinary body building club Košice
13. zverenkyne z Klubu akrobatická gymnastika a fitness – p. Nemcovej
14. Sára Kissová I.AG + partnerka Nina Kováčová - akrobatická gymnastika
15. Gabriela Szaboóvá I.DS + partnerka Sofia Derianová - akrobatická gymnastika
16. Oliver Šidelský III.AS – spev a akordeón
17. Lukáš Ňarjaš I.DS s partnerkou
18. zverenkyne z Pole diva studio pod vedením Mgr. Henriety Ignác Tabáčekovej
19. Firma Tolfi a firma Petrik - ozvučenie a efekty
20. Erik Miško IV.AG - moderátor
21. Alexandra Farkašová IV.AM - moderátorka
22. Fitnesky Janky Kordiakovej
23. Hostesky (Erika Krešáková I.BG, Karolína Majerníková IV.AG, Emma Kyseľová VIII.OA,
Katka Juhásová III.AS, Gabriela Vargová VI.OA, Sofia Kažimírová VI.OA, Mária Kyseľová
III.AG, Tamara Naďová VII.OA, Sofia Herzanych IV.BG, Karolina Bobuski IV.BG,
24. Marko Kandra III.AS - maskot
25. technická výpomoc – Fecenko, Kimák
26. Miloš Petráš alias Gesker - moderátor
Sponzori:
Firmy / kluby :
Moris Slovakia
MMM Investment s.r.o.
INMEDIA spol. s.r.o.
ŠK Olympia-SŠŠ-vodné pólo
FC Lokomotíva Košice
Gymnastik Košice
Športový klub polície Košice - plávanie
AQUA, plavecká škola
Športovostrelecký klub Košice
STK Lokomotíva Košice
ŠK Atletika, o.z.
HORTI s.r.o.
VAMEX, a.s., Košice
Beauty foto s.r.o. – p.Mláka
Rodičia a priatelia školy:
Matej Pindroch
Turlik Vladimir
Kornfeld Imrich
p. Veremejev
Ivana Timkanič,
Macko Miloš, Ing.
Erich Toth
Richard Slanina
Mihalko Ladislav, Ing.
Ivan Útis
Viera Faberová
Hope Development
Horňak Robert
Tatiana Švecová
Milan Lalkovič
Khoma Vitalii
Jana Klecha
Sebastian Mitro
Martin Sirotnak
Danisova Drahomira
Varhačova Jana
Hrivnáková-Romoková Andrea
Hericz Viktoria
Vysokajová Agáta
Fleischer Ján
Škvarkova Monika
Hevessyova Janka
p. Mahoňak
Gabriela Kahler
Hirjaková Lívia
Ján Magicz
Volovsky Markus
Žulkovská Miroslava
Brachová Gabriela
Halalová Soňa
Svetlana Dulová
Zupkova linda
Kažimír Peter
Ing. Marcel Tokár-TOKY
Bruno Benedik
Adrián Veštúr
Filip Sasák
Denis Nadzon
Jana Palfiová
Fabian Jaroslav
Balogh František
Bačová Martina
Budaiová Eva
Hukelová Lucia
Erika Demeova
Adam Erik / B.Asztalos
Adamcová Petra
Simova Martina S
Antlova Hedviga
Katarína Gombálová/Simon Koval
Lenka Fotulová
Muller Adam
Sosnov Alexi / Parkhomenko Anastazia
Pirčák Vasil
p. Šillingová
Pelach David
Jakub Kvietok
Martin Adamy
Robert Francan
Kovalčíková Ingrid
Alexandra Nováková