7475 M - digitálne služby v športe
      7476 M - spracovanie dát v športe
    • Krajská hokejová akadémia

• Športy na škole:

• basketbal, hádzaná, futbal, ľadový hokej, volejbal, vodné pólo, plávanie, atletika, badminton, karate, taekwondo, stolný tenis, športová gymnastika, športová streľba, fitness, vzpieranie, zápasenie, tenis, in line korčuľovanie, krasokorčuľovanie, box, golf, jazdectvo a iné

• žiak má možnosť získať osvedčenie na výkon odbornej činnosti trénera III. kvalifikačného  stupňa
        • absolvent má možnosť uplatniť sa ako administrátor alebo špecialista pre informačné  a komunikačné technológie pre športové pracoviská alebo pokračovať na VŠ technického alebo športového zamerania.

7476 M – spracovanie dát v športe

stredné odborné vzdelanie s maturitou

stupňa

ako databázový analytik alebo špecialista pre informačné a komunikačné technológie pre   športové pracoviská alebo pokračovať na VŠ technického alebo športového zamerania.

_______________________________________________________________________

• Najnovšie

Novinky

• 10. 9. 2019
      • Réka Harajdová - bronz z K1 junioriek do 52 kg na ME

Réka Harajdová - v K1 junioriek do 52 kg vyhrala suverénne nad domácou pretekárkou Szekely. V semifinále ju čakala najväčšia favoritka Moldavčanka Tataruová, aktuálna Majsterka sveta a svetová rankingová jednička, nad ktorou Réka vyhrala v máji na svetovom pohári v Budapešti, takže bojove napätie tu viselo vo vzduchu. Ruka svojím agresívnym spôsobom boja vyhrávala 2 a pol kola, v poslednej minúte ešte všetky sily vrhla do ďalšieho útoku, zabudnúc trocha na obranu, čo skúsená súperka využila strhla skoré 1:2 na svoju stranu. Veľká škoda pre Reku a obrovská radosť (so slzami v očiach pre Tataruovu...). Tataruova potom finále s Bieloruskou bez problémov suverénne vyhrala, až nám bolo veľmi ľúto, že zápas s našou Rékou nebol pravé finálový ( kvalitou, nasadením a napätím si to zaslúžil) . Nuž škoda, Réka sa pripravila poctivo, tvrdo, k je

• Réka Harajdová a Adrián Čulík - kickbox, vo výprave Slovenska na ME juniorov a kadetov 2019 v Győri: Čítať viac
      • M SR v športovej streľbe

• 9. 9. 2019
      • Tento víkend sa Príbelciach konali Majstrovstvá SR v streľbe z guľových zbraní. Z našej školy sa na túto vrcholnú súťaž kvalifikovali šiesti športovci. Súťažili v dvoch disciplínach: trojpolohový štandard (Ma 3x40)a 60 rán v polohe ležmo (Ma 60). Hodnotení boli jednotlivci a trojčlenné družstvá.

• M SR v športovej streľbe: Čítať viac
      • 2019 EUROPEAN U17 CHAMPIONSHIPS   GNIEZNO - POLAND

• 5. 9. 2019
      • Od 30.8. - 7.9. sa v Poľsku odohrávajú Majstrovstvá Európy v bedmintone v kategórii do 17 rokov. Súčasťou reprezentačného družstva SR sú obe naše najlepšie hráčky, žiačky našej školy Natália Tomčová a Michaela Telehaničová. Dievčatá sa predstavili už v súťaži družstiev a od 3.9. štartujú v individuálnej súťaži. Natália bola nominovaná v dvoch disciplínach - dvojhre a štvorhre, Miška v párových disciplínach - štvorhre a v mixe.

• 2019 EUROPEAN U17 CHAMPIONSHIPS   GNIEZNO - POLAND  : Čítať viac
      • Erasmus+: Kids' Universal Exhibition 2021

• 3. 9. 2019
        • Si "eko" a nie je Ti ľahostajný osud našej planéty?
        • Celkom sa vyznáš v digitálnych technológiách?
        • Vieš sa slušne dohovoriť po anglicky, alebo máš v pláne sa v angličtine zdokonaliť?
        • Rád cestuješ?
        • Chceš sa podieľať na príprave 1. detskej svetovej výstavy, alebo sa jej dokonca aj zúčastniť?

Ak si na tieto otázky odpovedal ÁNO, potom si tá správna osoba, ktorú potrebujeme v našom projekte.

• Erasmus+: Kids' Universal Exhibition 2021: Čítať viac
      • Najlepší strelec majstrovstiev - Michael Justin Dudlák

• 27. 6. 2019
      • Posledný víkend sa v Nových Zámkoch uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v hádzanej v kategórii starších žiakov. Za najlepšieho strelca majstrovstiev bol vyhlásený Michael Justin DUDLÁK (II.OA).

Gratulujeme!

• Najlepší strelec majstrovstiev - Michael Justin Dudlák: Čítať viac
      • Naši vo finále Vedomostnej súťaže o olympizme

• 26. 6. 2019
      • V dňoch 24.-25.6.2019 sa uskutočnilo v malebnom tatranskom prostredí Horného Smokovca finále Vedomostnej súťaže o olympizme. V celoslovenskej konkurencii v kategórii základných škôl, skončilo družstvo našej školy v zložení Ľ. Fleischerová, L. Ongáľová, S. Veselý a S. Grinč (žiaci II.OA) na 6. mieste.

• Naši vo finále Vedomostnej súťaže o olympizme: Čítať viac
      • Beh Olympijského dňa 2019

• 24. 6. 2019
      • Dňa 21.6.2019 sa družstvo žiakov našej školy zúčastnilo tradičného Behu Olympijského dňa, ktorým sme si pripomenuli jubilejné 125. výročie vzniku MOV v Paríži. Bežecké súťaže štafiet sa uskutočnili za príjemného slnečného počasia v lesoparku Anička a štafeta našej školy v zložení Ľ. Fleischerová, S. Grinč, S. Kažimírová a N. Rebej (žiaci II.OA triedy), vybojovali vo svojej kategórii 2. miesto. Za reprezentáciu školy patrí celému družstvu úprimné poďakovanie.

• Beh Olympijského dňa 2019: Čítať viac
      • Úspešný víkend

• Atléti našej školy majú za sebou úspešný víkend. Na Majstrovstvách Slovenska juniorov v Bratislave získali striebornú medailu Gabriel Katrenič v hode oštepom a Luciana Jenčáková v behu na 3000 m prekážok. Dominik Melega vybojoval bronzovú medailu v behu na 110 m prekážok. Možno trocha viac štastia potrebovali Denisa Lenková vo vrhu guľou a Michaela Molnárová v skoku do výšky ktoré skončili tesne na štvrtej priečke.

• Úspešný víkend: Čítať viac
      • Súťaž o triedu s environmentálnym cítením

• 23. 6. 2019
      • Nezabudli ste? V tomto šk. roku prebiehala súťaž O TRIEDU S ENVIRONMENTÁLNYM CÍTENÍM. Cieľom súťaže bola aktívna spolupráca žiakov pri zveľaďovaní svojho životného prostredia, pri udržiavaní čistoty, likvidácii odpadu v triede, pri výzdobe triedy.

A tu sú konečné výsledky v 2.polroku 2018/2019:

• Súťaž o triedu s environmentálnym cítením: Čítať viac
      • Majstrovstvá Slovenska juniorov a junioriek - 3 bronzové medaily

• V dňoch 22.6-23.6.2019 sa v Bratislave uskutočnili Majstrovstvá Slovenska juniorov v atletike. Rastislav Jelinek získal 3.miesto v skoku do diaľky, 4.miesto v behu na 100m a bol členom štafety 4x100m, ktorá obsadila 3.miesto. 3.miesto na 5000m získala Lenka Kočová. Všetci su členmi atletického klubu Slávia TU Košice. Klub Slávia TU Košice získal 2 strieborné a 5 bronzových medailí.

• Majstrovstvá Slovenska juniorov a junioriek - 3 bronzové medaily: Čítať viac
      • Víťazi Študentskej ligy

• Po základných kolách sme sa 21. júna 2019 zúčastnili finálového turnaja Študentskej ligy - Školského pohára predsedu KSK v priestoroch SOŠ Košice-Šaca.

SŠŠ KE-SOŠ obchodu a služieb(Michalovce) 0:0

SŠŠ KE-SPŠ elektrotechnická(Košice) 2:2

SŠŠ KE-SOŠ ekonomická(Sp.N.Ves) 5:1

Po týchto výsledkoch sme sa stali vítazmi Študenskej ligy.

• Víťazi Študentskej ligy: Čítať viac
      • Slovenský rekord pre Rasťa Jelinka

• 20. 6. 2019
      • Dňa 20.6.2019 sa v národnom programe Zlatej tretry v Ostrave predstavil na 100m Rastislav Jelinek kde výkonom 11,02 si zabehol osobný rekord. O hodinu na to sa predstavil ako člen juniorskej štafety na 4x100m, ktorá sa po sobotnajšom slovenskom rekorde pokúšala pokoriť hranicu 41 sekúnd.To sa im podarilo a výkonom 40,92 utvorili nový slovenský rekord a priblížili sa k limitu na ME juniorov.

• Slovenský rekord pre Rasťa Jelinka: Čítať viac