• Kompostér

• Naša škola vyhrala elektrický kompostér na bioodpad a koše na separovaný zber odpadu

Náš žiak Kristián Krafčík vyhral smarthodinky

Dňa 29.11.2023 partneri projektu Technická univerzita v Košiciach a Via Carpatia EGTC privítali riaditeľov a koordinátorov z 10 víťazných škôl 2.kola súťaže Young4Climate. Našu školu zastupovali p. riaditeľka PaedDr. Tatiana Švecová a koordinátorka ENV p. Lévaiová, ktoré prevzali z rúk organizátorov DIPLOM pre víťaza elektrického kompostéra na bioodpad a košov na separovaný zber odpadu.

Odovzdávaniu diplomov predchádzalo ocenenie nášho žiaka Kristiána Krafčíka z III.DS, ktorý v poslednom leveli bol vylosovaný spomedzi hlasujúcich a vyhral smarthodinky. Blahoželáme!

ĎAKUJEME všetkým žiakom, rodičom, zamestnancom a priateľom školy, ako aj širokej verejnosti za podporu a odovzdané hlasy v 2.kole súťaže Young4Climate.