• Prosba o sponzorský dar

• Stredná športová škola, Trieda SNP 104 v Košiciach, týmto oslovuje všetkých rodičov, priateľov, známych i neznámych, ktorí by vedeli akýmkoľvek spôsobom  pomôcť pri organizovaní 40-tého výročia založenia našej školy.

Vážení rodičia a priatelia školy, obraciame sa na Vás s prosbou o sponzorský dar pri príležitosti organizovania 40-tého výročia založenia našej školy, ktoré plánujeme osláviť v dňoch 19. 10.2022 / pre žiakov a rodičov/ a 20.10.2022/ pre hostí / v priestoroch Spoločenského pavilónu na Triede SNP v Košiciach.

Hľadáme cesty ako materiálne a finančne zabezpečiť túto slávnostnú udalosť, na ktorú vás srdečne pozývame. Čas dodatočne upresníme.

Preto sa obraciame na vás, ako priateľov školy, s možnosťou poskytnutia materiálneho alebo finančného sponzorského daru.

Finančný sponzorský dar môžete zasielať na číslo účtu:

alebo v hotovosti na sekretariáte školy.

Materiálny sponzorský dar – hľadáme možnosti ako pokryť náklady spojené s touto slávnosťou. Predbežný rozpočet :

• Ozvučenie miestnosti cca 1000,- Eur
            • Osvetlenie miestnosti cca 1000,- Eur
            • Rampa cca 1000,- Eur
            • Prenájom miestnosti cca 800,- Eur
            • Banner / 8ks./ cca 640,- Eur
            • Bulletin cca 1000,- Eur

a iné.

Za finančný príspevok sa veľmi pekne chceme poďakovať rodičom  našich študentov.

• Karate - medzinárodné sústredenie

• Karate Klub Kretovič Košice ( www.kkk.sk ) usporiadal v dňoch od 14. do 20.8.2022 medzinárodné sústredenie karate, ktorého sa zúčastnili aj karatisti žiaci našej školy a pretekári z Lodže, Bydgoszczi, Bialostoku, Sniny a Humenného. Výborné tréningy pod vedením skúsených medzinárodných trénerov sa striedali s regeneraciou ,sauna, bazén a vírivka.

Tešíme sa na novú sezónu.

František Kretovič (tréner)

• Karatisti -  sústredenie v Poľsku
          • Karatisti - sústredenie v Poľsku

• Karatisti študenti našej školy sa od 1.8 do 7.8.2022 zúčastnili medzinárodného sústredenia v poľskom Darlowe. Tri tréningy denne sa striedali s regeneráciou a oddychom pri mori. Perfektné prostredie, super tréningy a nové zážitky.

Sme pripravení na novú súťažnú sezónu.

Franišek Kretovič (tréner)